Dedykacja to bardzo krótka forma wypowiedzi w prezencie. Ważne jest, aby dedykacja odnosiła się w szczególny sposób do odbiorcy.

Dedykacja czekoladowa

Czekolada jest szczególnym prezentem, będącym podarunkiem już samym w sobie. Czekoladowa dedykacja dodaje personalizacji do prezentu czyniąc go czymś unikalnym i niezwykłym.

Dlaczego dedykacja jest ważna?

Dedykacja jest bardzo indywidualną formą mającą jeden główny cel którym jest sprawienie przyjemności adresatowi. I poprzez spersonalizowaniu prezentu ukazanie jak bardzo jest ważny dla nas.

Dedykacja to nie tylko forma zarezerwowana dla książek czy kartek z życzeniami. Już dziś możesz to połączyć z podarowaniem swoim bliskim czekolady w ich ulubionym smaku wraz z niepowtarzalną dedykacją. Sam decydujesz o tym, co znajdzie się na opakowaniu wybranych przez Ciebie czekoladek:

  • Imię solenizanta?
  • Motto życiowe?
  • Szczere życzenia?

Dedykację układasz dowolnie zgodnie z tym co chcesz powiedzieć poprzez podarowanie wyjątkowego czekoladowego prezentu.

Istnieje wiele upominków na przeróżne okazje, takich jak kartki z życzeniami czy drobne gadżety, to jednak nie na każdą okazję uda nam się znaleźć właściwy podarunek. W takiej sytuacji na ratunek przychodzi nam czekolada i spersonalizowane dedykacje, jakie możemy umieścić na jej opakowaniu, ale nie tylko. Czekoladowy telegram pozwala na umieszczenie dedykacji nie na opakowaniu, ale nawet na samej czekoladzie. Wiadomość bądź życzenia czy gratulacje, które chcemy przekazać obdarowywanej osobie, układane są z czekoladowych bloczków z wytłoczonymi nań literkami. Dzięki dedykacjom, jakie możemy umieścić na tabliczce czekolady, mamy dostęp do doskonałego prezentu na każdą okazję, jaka nam tylko przyjedzie do głowy, niezależnie od tego, jak rzadka i nietypowa ona będzie.

Bez względu na to, czy są to urodziny, ślub, narodziny dziecka czy chcemy kogoś przeprosić, za coś podziękować, czekolada ze spersonalizowaną dedykacją sprosta każdemu takiemu wyzwaniu. Ponadto prezent taki staje się osobisty, gdyż nie tylko mamy do wyboru gotowe szablony, teksty, ale także możemy sami taką dedykację stworzyć i dzięki temu przekazać wyjątkową wiadomość obdarowywanej osobie.

Skąd się wzięła?

Prezent taki jest zarówno zaskakujący, jak i niezwykle miły, kiedy osoba obdarowywana zdaje sobie sprawę, że nie ma do czynienia z szablonowym tekstem, ale z wiadomością, którą sami dla niej stworzyliśmy, wiadomością, którą – w wypadku, kiedy jest ona zamieszczona na samej czekoladzie – może także zjeść ze smakiem. Jeśli do tej pory czekolada kojarzyła nam się z upominkiem mało osobistym, niewyrażającym wystarczająco precyzyjnie naszych intencji, pora pożegnać się z tym poglądem. Dedykacja na tabliczce czekolady jest doskonałym pomysłem na zastąpienie kartki z życzeniami czymś dużo bardziej zjadliwym, a do tego jakże smacznym. Taka czekolada z osobistą dedykacją będzie doskonałym dodatkiem do innych prezentów, do których zwykliśmy dołączać właśnie kartki, dzięki którym możliwe stawało się wyrażenie naszych intencji, przekazanie, z jakiej to okazji obdarowujemy kogoś. Dzięki dedykacjom na tabliczce czekolady, wyroby czekoladowe, które zazwyczaj dołączamy do pozostałych prezentów, mogą pełnić teraz podwójną rolę – czegoś słodkiego, ale także rolę treściową w postaci życzeń, podziękowań, przeprosin czy gratulacji. Właśnie w taki sposób, dzięki spersonalizowanej dedykacji, czekolada staje się upominkiem osobistym, doskonałym dla bliskich nam osób, którym chcemy okazać nasze uczucia, ale także miło je zaskoczyć czymś wyjątkowym i oryginalnym.