Wybranie podarunku dla przełożonego jest kłopotliwe. Szczególnie jeśli osobą której mamy podarować prezent jest nasz przełożony. Co trzeba zrobić, aby był on zachwycony naszą inwencją i przede wszystkim upominkiem?

Pomysł na prezent dla szefa

Nie bój się swojej kreatywności, jeśli wiesz jakie ma hobby lub zainteresowania wykorzystaj to! A co na pewno uwielbia Twój szef? Czekoladę! Czekolada to uniwersalny prezent. Ważne jest, aby nie była ... niskiej jakości i nie dobra. Nie możesz podarować byle jakiej czekolady! Musi być to coś czego nie zapomni na długo. Koniecznie musi być to smak który wpadnie w pamięć. Dlatego najlepiej jeśli będzie to czekolada z prawdziwej czekolady w przynajmniej min. 50% ilości z ziaren kakaowca. Nasi przełożeni więcej zarabiają i na więcej ich stać, dlatego tak ważne jest to, aby przyłożyć się i wykazać się kreatywnością i dobrym gustem. Tyle możemy zrobić dla naszych przełożonych.

Dlaczego Czekolada?

Przede wszystkim jest dobra na każdą okazję, a do tego jest to po prostu ekskluzywny prezent, dobry a wręcz świetny na każdą okazję. Szczególnie polecam czekolady pow. 70% zawartości ziaren kakaowca, klasyk. Dlatego najlepsze są dobre zdrowe czekolady z duża zawartością kakaowca. Niezapomniany podarunek, który zachwyci Swoim znakiem. Oferujemy przygotowanie specjalnego zestawu z ulubionych składników wraz z dedykacją. Jeśli szukasz, a nie możesz znaleźć odpowiedniego upominku dla szefa to napisz do nas, a my z wielką chęcią pomożemy Tobie przy wyborze odpowiedniego podarunku, który załatwi Tobie awans! A co!

Personalizacja

To ona czyni prezent wyjątkowym, dzięki niej szef czuje się doceniony, a prezent który do niego trafia wyjątkowy. Jaki ma sens dać głupią zabawkę która trafi do szuflady i nigdy więcej jej nie zobaczy szef, ani Ty. Podaruj prawdziwą czekoladą z niepowtarzalnym smakiem która powali na kolana. Czekolada będzie ze specjalną dedykacją, która będzie skierowana do szefa. Dzięki temu zabiegowi prezent prawdziwie go zaskoczy :)